سخن گوهربار : حكمت 119ضرورت شناخت دنيا (اخلاقى، تربيتى) وَ قَالَ [عليه السلام] مَثَلُ الدُّنْيَا كَمَثَلِ الْحَيَّةِ لَيِّنٌ مَسُّهَا وَ السَّمُّ النَّاقِعُ فِى جَوْفِهَا يَهْوِى إِلَيْهَا الْغِرُّ الْجَاهِلُ وَ يَحْذَرُهَا ذُو اللُّبِّ الْعَاقِلُ . درود خدا بر او ، فرمود : دنياى حرام چون مار سمى است ، پوست آن نرم ولى سم كشنده در درون دارد ، نادان فريب خورده به آن مى گرايد ، و هوشمند عاقل از آن دورى گزيند.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

معاونت پژوهشی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان فعالیت می کند. مسئول این معاونت دارای مدرک دکتری بوده و خود از علاقمندان به فعالیت در این حوزه می باشد
.
معاونت تحقیقات و پژوهش با رویکرد پژوهشی و در چارچوب آئین نامه های مدون مراکز علمی تحقیقی و پژوهشی فعالیت می نماید .
معاونت تحقیقات و پژوهش دفتر بنیاد استان با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه ، تشکیل کارگروههای تخصصی را در راس کار خود قرار داده و ماموریت این معاونت تصویب عناوین طرح های پژوهشی، داوری مقالات رسیده ، کارشناسی برآیند و تأثیرگذاری مقالات ، برگزاری همایش های علمی و پژوهشی ، چاپ مجله و دیگر امور پژوهشی می باشد .

آدرس ایمیل معاونت پژوهشی : research at  bnda .ir
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد