سخن گوهربار : حكمت 208مراحل خودسازي (اخلاقى، تربيتى) وَ قَالَ [عليه السلام] مَنْ حَاسَبَ نَفْسَهُ رَبِحَ وَ مَنْ غَفَلَ عَنْهَا خَسِرَ وَ مَنْ خَافَ أَمِنَ وَ مَنِ اعْتَبَرَ أَبْصَرَ وَ مَنْ أَبْصَرَ فَهِمَ وَ مَنْ فَهِمَ عَلِمَ . و درود خدا بر او ، فرمود : كسى كه از خود حساب كشد ، سودى مى برد، و آن كه از خود غفلت كند زيان مى بيند ، و كسى كه از خدا بترسد ايمن باشد، و كسى كه عبرت آموزد اگاهى يابد، و آن كه آگاهى يابد مى فهمد ، و آن كه بفهمد دانش آموخته است!.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

معاونت پژوهشی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان فعالیت می کند. مسئول این معاونت دارای مدرک دکتری بوده و خود از علاقمندان به فعالیت در این حوزه می باشد
.
معاونت تحقیقات و پژوهش با رویکرد پژوهشی و در چارچوب آئین نامه های مدون مراکز علمی تحقیقی و پژوهشی فعالیت می نماید .
معاونت تحقیقات و پژوهش دفتر بنیاد استان با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه ، تشکیل کارگروههای تخصصی را در راس کار خود قرار داده و ماموریت این معاونت تصویب عناوین طرح های پژوهشی، داوری مقالات رسیده ، کارشناسی برآیند و تأثیرگذاری مقالات ، برگزاری همایش های علمی و پژوهشی ، چاپ مجله و دیگر امور پژوهشی می باشد .

آدرس ایمیل معاونت پژوهشی : research at  bnda .ir
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد