سخن گوهربار : حكمت 101روش بر طرف كردن نيازهاى مردم(اخلاقى، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] لَا يَسْتَقِيمُ قَضَاءُ الْحَوَائِجِ إِلَّا بِثَلَاثٍ بِاسْتِصْغَارِهَا لِتَعْظُمَ وَ بِاسْتِكْتَامِهَا لِتَظْهَرَ وَ بِتَعْجِيلِهَا لِتَهْنُؤَ . درود خدا بر او ، فرمود : بر آوردن نيازهاى مردم پايدار مگر به سه چيز ، كوچك شمردن آن تا خود بزرگ نمايد ، پنهان داشتن آن تا خود آشكار شود ، و شتاب در بر آوردن آن ، تا گوارا باشد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

معاونت اداری مالی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان ، ایفای وظیفه می نماید. مسئول این معاونت فردی مسلط به امورات مالی و حسابداری و علاقمند به فعالیت در این حوزه بوده و حداقل دارای مدرک لیسانس می باشد. این معاونت از دو بخش 1 ـ اداری 2 ـ مالی تشکیل یافته است
.
1
ـ کارشناس اداری :
تأمین نیروهای استانی مورد نیاز بخش های مختلف دفتر استان ، تهیه و تجهیز امکانات اداری مورد نیاز ، انجام امورات مربوطه به دبیرخانه از وظایف کارشناس اداری می باشد .
2
ـ کارشناس مالی :
مدیریت هزینه ها و درآمد ، انجام امورات بانکی و اسناد مالی ، جذب کمک ها و مساعدتهای مالی افراد خیر ، شرکت در مناقصه ها و مزایده ها از وظایف کارشناس مالی می باشد.

my wife cheated now what click married men and affairs
free prescription cards discount roborav.com coupons free
online coupons for walgreens click free prescription cards
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد