سخن گوهربار : حكمت 321قاطعيت رهبرى در مشورت(سياسى، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] لِعَبْدِ اللَّهِ بْنِ الْعَبَّاسِ وَ قَدْ أَشَارَ إِلَيْهِ فِى شَيْ‏ءٍ لَمْ يُوَافِقْ رَأْيَهُ لَكَ أَنْ تُشِيرَ عَلَيَّ وَ أَرَى فَإِنْ عَصَيْتُكَ فَأَطِعْنِى . و درود خدا بر او ، فرمود: (عبدالله بن عباس در مسئله اى نظر داد كه امام آن را قبول نداشت و فرمود) بر تو است كه رأى خود را به من بگويى، و من باى پيرامون آن بينديشم ، آنگاه اگر خلاقى نظر تو فرمان دادم بايد اطاعت كني! (46)

منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
rite aid couponing site prescription drug discount card
آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

free std testing indianapolis click chlamydia throat symptoms
my wife cheated now what mapbiquity.com married men and affairs
kamagra 100mg blog.jrmissworld.com kamagra 100

کارگروه های تخصصی

با عنایت به اینکه بنیاد نهج البلاغه مرکز علمی ، پژوهشی و آموزشی می باشد ، لذا برنامه ریزی برای بهره مندی از فرصت به عمل آمده ، مستلزم حضور کارشناسان خبره در این زمینه می باشد. معاونت تحقیقات و پژوهش دفتر بنیاد استان با درک این مهم و با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه ، تشکیل کارگروههای تخصصی را در رأس برنامه های خود گنجانده و الحمدلله موفقیت های ارزشمندی را در این زمینه به دست آورده است. هم اینک تعداد 50 نفر از اساتید معظم حوزه و دانشگاه با مقطع دکترا ، کارشناسی ارشد و سطح3 حوزوی در قالب شش کارگروه به شرح زیر ایفای وظیفه می نمایند .
1
ـ کارگروه قرآن و نهج البلاغه
2
ـ کارگروه اخلاق ، عرفان و روانشناسی
3
ـ کارگروه علوم سیاسی و اجتماعی
4
ـ کارگروه آفرینش های هنری و ادبی
5
ـ کارگروه مدیریت و اقتصاد
6 ـ کارگروه فن آوری اطلاعات

وظایف اعضاء کارگروههای تخصصی ، ارائه مقالات تخصصی در حوزه مربوطه ، داوری مقالات رسیده ، کارشناسی برآیند و تأثیرگذاری مقالات ، برگزاری همایش های علمی و پژو هشی ، چاپ مجله به صورت گاهنامه ، تدریس دروس عمومی در مراکز دانشگاهی ، حوزوی و دوره های تربیت مربی نهج البلاغه ، همچنین ارائه خدمات مشاوره ای و پشتیبانی علمی محتوای سایت اینترنتی دفتر بنیاد را برعهده دارند .

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
januvia ja alkoholi januvia 100 mg hinta januvia annostus
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد