سخن گوهربار : حكمت 159پرهيز از مواضع اتهام (اخلاق اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] مَنْ وَضَعَ نَفْسَهُ مَوَاضِعَ التُّهَمَةِ فَلَا يَلُومَنَّ مَنْ أَسَاءَ بِهِ الظَّنَّ . و درود خدا بر او ، فرمود : كسى كه خود را در جايگاه تهمت قرار داد ، نبايد جز خود را نكوهش كند!.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

کارگروه های تخصصی

با عنایت به اینکه بنیاد نهج البلاغه مرکز علمی ، پژوهشی و آموزشی می باشد ، لذا برنامه ریزی برای بهره مندی از فرصت به عمل آمده ، مستلزم حضور کارشناسان خبره در این زمینه می باشد. معاونت تحقیقات و پژوهش دفتر بنیاد استان با درک این مهم و با دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه ، تشکیل کارگروههای تخصصی را در رأس برنامه های خود گنجانده و الحمدلله موفقیت های ارزشمندی را در این زمینه به دست آورده است. هم اینک تعداد 50 نفر از اساتید معظم حوزه و دانشگاه با مقطع دکترا ، کارشناسی ارشد و سطح3 حوزوی در قالب شش کارگروه به شرح زیر ایفای وظیفه می نمایند .
1
ـ کارگروه قرآن و نهج البلاغه
2
ـ کارگروه اخلاق ، عرفان و روانشناسی
3
ـ کارگروه علوم سیاسی و اجتماعی
4
ـ کارگروه آفرینش های هنری و ادبی
5
ـ کارگروه مدیریت و اقتصاد

وظایف اعضاء کارگروههای تخصصی ، ارائه مقالات تخصصی در حوزه مربوطه ، داوری مقالات رسیده ، کارشناسی برآیند و تأثیرگذاری مقالات ، برگزاری همایش های علمی و پژو هشی ، چاپ مجله به صورت گاهنامه ، تدریس دروس عمومی در مراکز دانشگاهی ، حوزوی و دوره های تربیت مربی نهج البلاغه ، همچنین ارائه خدمات مشاوره ای و پشتیبانی علمی محتوای سایت اینترنتی دفتر بنیاد را برعهده دارند .

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
januvia ja alkoholi januvia 100 mg hinta januvia annostus
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد