سخن گوهربار : حكمت 63ارزش شفاعت (اخلاقى ، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] الشَّفِيعُ جَنَاحُ الطَّالِبِ . و درود خدا بر او ، فرمود : شفاعت كننده چونان بال و پُر در خواست كننده كننده است.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

معاونت فن آوری اطلاعات بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان فعالیت می کند. مسئول این معاونت دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و خود از علاقمندان به فعالیت در این حوزه می باشد
.
این معاونت در دو بخش تخصصی فعالیت می کند .
1
ـ ایجاد ، راه اندازی و پشتیبانی پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی
2
ـ کتابخانه تخصصی دیجیتالی
سایت اینترنتی :  وب سایت ارتباطی ،فصلنامه علمی پژوهشی، ارسال مقاله ، دانشنامه بنیاد، سئوال از نهج البلاغه ، اخبار بنیاد ، تربیت مربی، گالری تصاویر، عضویت در بنیاد و پاسخ به سئوال ازجمله بخشهای این سایت می باشد .
کتابخانه دیجیتالی :
این کتابخانه برای اولین بار در استان اردبیل تأسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. ایجاد فضایی مناسب و آرام ، اختصاص5 دستگاه کامپیوتر برای کاربران ، به روز رسانی آخرین مطالعات و تحقیقات عرصه نهج البلاغه و معارف اسلامی از ویژگی های این کتابخانه می باشد .
هم اینک بالغ بر هفت هزار عنوان کتاب و مرجع در این کتابخانه وجود دارد که درآینده نزدیک این تعداد به 26 هزار عنوان ارتقاء خواهد یافت. علاقمندان به استفاده از این کتابخانه دیجیتالی می توانند به دفتر بنیاد مراجعه نموده و پس از عضویت ، از امکانات آن بهره مند شوند .
تهیه نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز بنیاد و مدیریت سیستم های کامپیوتری، از دیگر وظایف این معاونت می باشد.

 

women will cheat all wife cheat my fiance cheated on me
online coupons for walgreens click free prescription cards
kamagra 100mg kamagra bestellen kamagra 100
amoxicillin saft amoxihexal amoxiclav
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد