سخن گوهربار : حكمت 246هشدار از پْشت كردن نعمت ها (معنوى) وَ قَالَ [عليه السلام] احْذَرُوا نِفَارَ النِّعَمِ فَمَا كُلُّ شَارِدٍ بِمَرْدُودٍ . و درود خدا بر او ، فرمود : از فرار نعمت ها بپرهيزيد ، زيرا هر گريخته اى باز نمى گردد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان فعالیت می کند. مسئول این معاونت دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه های مرتبط بوده و خود از علاقمندان به فعالیت در این حوزه می باشد
.
معاونت آموزش با دو رویکرد
  -1 
آموزش عمومی و همگانی 2- آموزش تخصصی و در چارچوب آئین نامه های مدون مراکز آموزشی فعالیت می نماید .

در  بخش آموزش عمومی و همگانی ، برگزاری کلاسها و جلسات تفسیر و ترجمه نهج البلاغه در مساجد ، حسینیه ها و هیئات مذهبی ، همچنین برنامه های رسانه ای از رادیو و تلویزیون که مخاطبین عمومی را به همراه دارند با لحاظ سطح تحصیلات عمومی انجام می گردد .
در بخش آموزش تخصصی برگزاری کلاسهای تربیت مربی نهج البلاغه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و کلاسهای ترجمه و تفسیر نهج البلاغه ، همچنین ارتباط با مراکز دانشگاهی و حوزوی در خصوص اختصاص دروس عمومی ، اجباری که دانشجو و طلبه می بایست در یک مقطع تحصیلی سپری نمایند ، و کلاسهای ضمن خدمت ادارات و نهادها برنامه ریزی شده و مدنظر می باشد.

آدرس ایمیل معاونت آموزشی : education at bnda .ir

cetirizine notice click cetirizine aerius
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد