سخن گوهربار : حكمت 155 ضرورت پايبندى به عهد و پيمان (اخلاق اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] اعْتَصِمُوا بِالذِّمَمِ فِى أَوْتَادِهَا . و درود خدا بر او ، فرمود : عهد و پيمان ها را پاس داريد به خصوص با وفاداران.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل


این معاونت به طور مستقل و زیر نظر مدیر بنیاد استان فعالیت می کند. مسئول این معاونت دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه های مرتبط بوده و خود از علاقمندان به فعالیت در این حوزه می باشد
.
معاونت آموزش با دو رویکرد
  -1 
آموزش عمومی و همگانی 2- آموزش تخصصی و در چارچوب آئین نامه های مدون مراکز آموزشی فعالیت می نماید .

در  بخش آموزش عمومی و همگانی ، برگزاری کلاسها و جلسات تفسیر و ترجمه نهج البلاغه در مساجد ، حسینیه ها و هیئات مذهبی ، همچنین برنامه های رسانه ای از رادیو و تلویزیون که مخاطبین عمومی را به همراه دارند با لحاظ سطح تحصیلات عمومی انجام می گردد .
در بخش آموزش تخصصی برگزاری کلاسهای تربیت مربی نهج البلاغه در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و کلاسهای ترجمه و تفسیر نهج البلاغه ، همچنین ارتباط با مراکز دانشگاهی و حوزوی در خصوص اختصاص دروس عمومی ، اجباری که دانشجو و طلبه می بایست در یک مقطع تحصیلی سپری نمایند ، و کلاسهای ضمن خدمت ادارات و نهادها برنامه ریزی شده و مدنظر می باشد.cetirizine notice click cetirizine aerius
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد