سخن گوهربار : حكمت 170ضرورت ترك گناه (اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] تَرْكُ الذَّنْبِ أَهْوَنُ مِنْ طَلَبِ الْمَعُونَةِ . و درود خدا بر او ، فرمود : ترك گناه آسان تر از در خواست توبه است.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

پیرو سلسه جلسات هم افزایی و در جهت تبادل تجربیات بین متربیان آموزش نهج البلاغه، دومین کارگاه آموزشی هم اندیشی بین اساتید محافل انس با نهج البلاغه در مورخ 1397/10/24 روز دوشنبه از ساعت 18 الی 20 در محل دفتر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل برگزار گردید که در این جلسه جناب آقای غفاری موضوع حکمت را از دیدگاه حضرت علی(ع) مورد بررسی قرار دادند و پیرامون این موضوع به شرح حکمت 91 و 197 پرداختند و در ادامه سرکار خانم سیمین سیف برقی حکمت 22 را که در خصوص موضوع احقاق حق می باشد ارائه فرمودند .

یکی دیگر از برنامه های این کارگاه نقد و بررسی روش تدریس متربیان توسط سایر شرکت کندگان جلسه می باشد که هر دو مبحث توسط سایر حضار جلسه تحلیل و ارائه طریق شد .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد