سخن گوهربار : حكمت 44ارزش آخرت گرايى (اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] طُوبَى لِمَنْ ذَكَرَ الْمَعَادَ وَ عَمِلَ لِلْحِسَابِ وَ قَنِعَ بِالْكَفَافِ وَ رَضِيَ عَنِ اللَّهِ . و درود خدا بر او ، فرمود : خوشا به حال كسى كه به ياد معاد باشد ، براى حسابرسى قيامت كار كند ، با قناعت زندگى كند ، و از خدا راضى باشد.
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

سومین کارگاه آموزشی هم اندیشی بین مربیان محافل انس با نهج البلاغه در مورخ 1397/11/29 روز دوشنبه از ساعت 18:30 الی 20 در محل دفتر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل برگزار گردید

در این جلسه استاد حاج رسول ناصرآزاد حکمت 388 (نسخه صبحی صالح) را به شیوه سخنرانی، پرسش و پاسخ و تمثیلی مورد بحث و بررسی قرار داده و پیرامون این بحث به شرح حکمت و شناخت بلایا و نعمات الهی و مراتب آن و فضیلت صبر و شکرگزاری و بهره گیری از نعمت ها و پاکدلی پرداخته و نتیجه حکمت را شکیبایی در مشکلات و بجا آوردن شکر نعمت ها و اهمیت دادن به تقوای قلب بیان نمودند.

همانند جلسات قبل نقد و بررسی روش تدریس توسط سایر شرکت کنندگان از این حکمت و نحوه ارائه آن توسط سایر حضار جلسه تحلیل و بررسی بعمل آمد .

معاونت آموزش بنیاد

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد