سخن گوهربار : حكمت 353بزرگ ترين عيب(اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] أَكْبَرُ الْعَيْبِ أَنْ تَعِيبَ مَا فِيكَ مِثْلُهُ . و درود خدا بر او، فرمود: بزرگ ترين عيب آن كه چيزى را در خوددارى، بر ديگران عيب بشمار!
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

آقای انور، مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل با تشریح ابعاد و ظرفیت نهج البلاغه و آموزه‌های علوی برای توسعه فرهنگی جامعه، یکی از علت‌های بروز سوانح و حوادث و انباشت مسائل و مشکلات در جامعه را پایبند نبودن به قانون و ضعف جدی در آموزش‌های پایه دانست.

مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل همچنین به شرح مبانی نظری احصا و استخراج شده از نهج البلاغه و دیگر متون علوی و نیز عناوین پیامهای راهبردی حاصل از مبانی نظری مذکور پرداخت که با استقبال و همدلی اعضای جلسه همراه شد.

در ادامه سرهنگ اصلانی، نماینده راهور استان اردبیل در این جلسه به شرح مفصلی از علل جامعه شناختی بروز حوادث رانندگی پرداخت. وی همچنین با ذکر مصادیق و نمونه‌هایی راهکارهای مطالعه شده در بنیاد نهج البلاغه را امیدوار کننده توصیف و بر عزم و اراده مجموعه پلیس راهور استان اردبیل برای همکاری با بنیاد نهج البلاغه

 

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد