سخن گوهربار : حكمت 233پرهيز از آغاز گرى در مبارزه(اخلاقى،اجتماعى، سياسى) وَ قَالَ [عليه السلام] لِابْنِهِ الْحَسَنِ ع لَا تَدْعُوَنَّ إِلَى مُبَارَزَةٍ وَ إِنْ دُعِيتَ إِلَيْهَا فَأَجِبْ فَإِنَّ الدَّاعِيَ إِلَيْهَا بَاغٍ وَ الْبَاغِيَ مَصْرُوعٌ. و درود خدا بر او ، فرمود : (به فرزندش امام مجتبى (ع) فرمود) كسى را به پيكار دعوت نكن ، اما اگر تو را دعوت به نبرد خواندند بپذير، زيرا آغازگر پيكار تجاوزكار شكست خورده است.

منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
rite aid couponing site prescription drug discount card
آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

free std testing indianapolis click chlamydia throat symptoms
my wife cheated now what mapbiquity.com married men and affairs
kamagra 100mg blog.jrmissworld.com kamagra 100
  

رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور مطرح کرد :

بنیاد اردبیل با اجرای طرح«مهد علوی در قالب دانش بنیان» پایلوت استان های دیگر شود

رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور از طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان» که بنیاد نهج البلاغه اردبیل در صدد اجرایی کردن آن است، اظهار خرسندی کرد و گفت: بنیاد اردبیل با اجرای این طرح پایلوت استان های دیگر شود .

آیت‌الله سید جمال‌الدین دین‌پرور، رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور شامگاه گذشته (20 تیر) در جلسه شورای معاونان بنیاد گفت: طرح «مهد علوی در قالب دانش بنیان» باید با جدیت توسط بنیاد اردبیل پیگیری شود .

 وی طرح مذکور را اقدام و برنامه موثری در کاربردی کردن تئوری های نهج البلاغه در سطح کلان توصیف کرد و افزود: بنیاد نهج البلاغه اردبیل با اجرای این طرح پایلوت استان های دیگر شود .

 آیت‌الله دین‌پرور، بنیاد نهج البلاغه اردبیل را یکی از فعال ترین بنیادهای کشور عنوان و بیان داشت: شاخصه اصلی فعالیت این بنیاد برگزاری دوره های تربیت مربی و محافل انس با نهج البلاغه است که با تعامل کانون های مساجد به نحو مطلوب برگزار می شود .

 رئیس بنیاد نهج البلاغه کشور، ادامه داد: بستر سازی خوبی برای یادگیری نهج البلاغه برای اقشار مختلف در جامعه فراهم شده است و باید از این بستر به نحو مطلوب برای بردن نهج البلاغه به داخل خانه ها و قرار دادن در سبد کتاب خانواده ها استفاده کنیم .

 وی هم چنین از طرح بنیاد برای برگزاری همایش تخصصی نهج البلاغه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل استقبال کرد و تصریح کرد: از ریاست دانشگاه ازاد اردبیل باید به خاطر تعامل سازنده با بنیاد نهج البلاغه و دید علمی ای که به نهج البلاغه دارد باید کمال تقدیر و تشکر را کرد .

 آیت‌الله دین‌پرور در پایان سخنان خود متذکر شد: بنیاد نهج البلاغه اردبیل با فعال سازی کار گروه های تخصصی باید مقاله های کاربردی تدوین کرده و در قالب فصلنامه که هزینه آن را دفتر مرکزی متقبل می شود، به چاپ برساند .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد