سخن گوهربار : حكمت 237اقسام عبادت(عبادي، معنوى) وَ قَالَ [عليه السلام] إِنَّ قَوْماً عَبَدُوا اللَّهَ رَغْبَةً فَتِلْكَ عِبَادَةُ التُّجَّارِ وَ إِنَّ قَوْماً عَبَدُوا اللَّهَ رَهْبَةً فَتِلْكَ عِبَادَةُ الْعَبِيدِ وَ إِنَّ قَوْماً عَبَدُوا اللَّهَ شُكْراً فَتِلْكَ عِبَادَةُ الْأَحْرَارِ . و درود خدا بر او ، فرمود : گروهى خدا را به اميد بخشش پرستش كردند، كه اين پرستش بازرگانان است، و گروهى او را از روى ترس عبادت كردند كه اين عبادت بردگان است، و گروهى خدا را از روى سپاسگذارى پرستيندند و اين پرستش آزادگان است.

منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

married men who cheat maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com my husband almost cheated on me
rite aid couponing site prescription drug discount card
آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

free std testing indianapolis click chlamydia throat symptoms
my wife cheated now what mapbiquity.com married men and affairs
kamagra 100mg blog.jrmissworld.com kamagra 100

مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل امروز در ارزیابی دوره ای از محافل انس با نهج البلاغه با تشکر از معاونت آموزش بنیاد جناب آقای حاجی محمدی و مسئول  آموزش همگانی جناب آقای مهدوی از فعالیت های ارزنده و بی نظیر این عزیزان قدردانی کردند و خاطر نشان کردند بنیاد نهج البلاغه استان توانسته است با ایجاد و برگزاری محافل، نهج البلاغه را از مهجوریت در آورد.

استاد انور در ادامه با بیان این مطلب که سرکار خانم تمجید یکی از بهترین مربیان محافل می باشند که توانسته اند محافل مختلف را در محلات مختلف به بهترین نحو اداره کنند.

ایشان با تاکید بر اینکه هرفرد با نهج البلاغه مانوس شود خیر دنیا وآخرت را بدست می آورد. در پایان به تعدادی از حضار جوایزی به رسم یادبود اهداء شد .

 در این محفل به تعدادی از مخاطبان  جوایزی اهداء شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد