سخن گوهربار : حكمت 353بزرگ ترين عيب(اخلاقى) وَ قَالَ [عليه السلام] أَكْبَرُ الْعَيْبِ أَنْ تَعِيبَ مَا فِيكَ مِثْلُهُ . و درود خدا بر او، فرمود: بزرگ ترين عيب آن كه چيزى را در خوددارى، بر ديگران عيب بشمار!
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

استاد رحیم انوری مدیر بنیاد نهج البلاغه با اشاره به جوی معنوی و روحانی امام زاده صالح (ع) از خانم محمدی مربی محفل انس با نهج البلاغه امام زاده صالح (ع) تقدیر و تشکر کردند و ایشان از عموم خواستار حظور پر رنگ تر در این محفل معنوی شدند.

ایشان افزودند که با حضور در چنین محل ها که محافل انس با نهج البلاغه برگزار می ­شود انسان از گناه دور می شود و با ائمه اطهار انس می گیرد.          

وی خاطر نشان کرد : حضور در این محافل باعث می شود که افراد مشتاق به ادامه و حضور در کلاس های تخصصی نهج البلاغه شوند و همچون خانم محمدی مربی محافل شوند ،خانم سیف برقی که خود یکی از دانش آموختگان همان محافل بودند اکنون مربی محفل شده اند ایشان نیز در آن جمع حضور داشتند.                

در آخر معاون بنیاد نهج البلاغه اردبیل آقای سعید حاج محمدی از زحمات خانم محمدی تقدیر و تشکر کردند و به رسم یاد بود از طرف بنیاد نهج البلاغه اردبیل هدیه ای به خانم محمدی توسط استاد رحیم انوری و آقای حاج محمدی اعطا گردید.
                                                                                                             

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد