سخن گوهربار : حكمت 297ضرورت عبرت گرفتن(اخلاقى، اجتماعى) وَ قَالَ [عليه السلام] مَا أَكْثَرَ الْعِبَرَ وَ أَقَلَّ الِاعْتِبَارَ . و درود خدا بر او ، فرمود: عبرت ها چقدر فراوانند و عبرت پذيران چه اندك !
منوی سایت
آموزش همگانی

معاونت آموزشی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل  از عموم علاقمندان محترم آموزش نهج البلاغه دعوت می نماید  برابر برنامه اعلام شده در منو آموزش همگانی در این محافل حضور داشته باشند.

آدرس ایمیل های مدیران بنیاد

مدیر بنیاد

manager at bnda . ir

bonyad.ard@gmail.com

معاونت فن آوری اطلاعات

admin at bnda . ir

معاونت پژوهشی

research at bnda .ir

معاونت آموزشی

education at bnda .ir

معاونت آموزش همگانی بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل در راستای عمومی سازی،تقویت و سازماندهی برنامه‌های توسعه ای فرهنگ و معارف علوی، سومین نشست از سلسله جلسات فصلی مربیان محافل انس با نهج البلاغه را در تاریخ پنج آذر ماه در محل خانه معلم اردبیل برگزار نمود .


در این جلسه که با حضور استاد حاج رحیم انور مدیر بنیاد نهج البلاغه استان اردبیل برگزار گردید ، 14 نفر از مربیان محافل نسبت به ارائه گزارشی از عملکرد خود که در مساجد مختلف در اقصی نقاط شهر برگزار می گردد پرداختند .

 

در ادامه جلسه مدیر محترم بنیاد بر لزوم برگزاری ماهانه این جلسات با رویکرد دانش افزایی و باز آموزی بصورت کار گاه ماهانه تاکید و به تشریح  برخی از سئوالات و نکات مطروحه در  اظهارات پرداختند .

در انتهای مراسم کلیه میهمانان به همراه خانواده‌ها در ضیافت شام شرکت نمودند .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد نهج البلاغه اردبیل میباشد